Ana Sayfa» KÖYLER

Terörist Feto'nun Sağ Kolunu Araklı'da Bakın Kim Yakalatmış

Araklı’da yakalanan Gülen’in sağ kolu olduğu iddia edilen Davut Hancı’yı araklı Belediyesi Fen İşleri Müdürü olan kardeşi Zihni Hancı’nın yakalattığı ortaya çıktı
Eklenme: 08 Ağustos 2016 19:38
»
Okunma : 7207
»
Yorum : 3
0 0 0
Yazdır

ARAMIZDA YERLERİ YOK


Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, kendi bünyelerinde FETÖ terör örgütüne mensup çalışanın olmadığını söyledi. Çebi, “FETÖ terör örgütüne kim destek veriyorsa onların kesinlikle bizim aramızda yeri yoktur. Vatanımızın birlik ve bütünlüğüne, şanlı bayrağımıza, milletimize kim kast etmişse Allah bu vatan hainlerinin belasını versin. Onlar en ağır şekilde cezalandırılsınlar” dedi.

 

İHBAR KARDEŞİNDEN!


Başkan Çebi, FETÖ operasyonu kapsamında Araklı’da yakalanan örgüt elebaşı Fetullah Gülen’in sağ kolu Davut Hancı’yı Araklı Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü olan kardeşi Zihni Hancı’nın ihbar ettiğini de açıkladı. Çebi, “Zihni Bey, sevdiğimiz bir kardeşimiz. Belediyemizde uzun yıllardan beri çalışır. Kardeşi Araklı’ya geldiğinde kendisi kardeşini Valiliğe ihbar etmiştir” diye konuştu. 

 

UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK


Çebi, “Zihni Bey, benim dönemimde belediyeye girmemişti. Ben 7 yıl önce göreve başladığımda o yine belediyemizde çalışıyordu. Zihni Beyin FETÖ ile bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Kardeşi Araklı’ya geldiğinde Zihni Bey, elleri ile kardeşini Valiliğe teslim etti. Kendisi belediyede sevdiğimiz bir arkadaşımızdır. Onun uzaktan yakından FETÖ ile alakasının olduğunu düşünmüyorum” şeklinde konuştu. 


ÖRÜGÜT İLE BAĞLANTILI OLAN…


Araklı Belediyesi’nde FETÖ terör örgütüne mensup olan kişilerin olup olmadığıyla ilgili çalışma yaptıklarını kaydeden Çebi, “Bizim belediyemizde FETÖ terör örgütü ile bağlantılı olan arkadaşlarımızın olduğunu düşünmüyorum. Belediyemiz bu manada tertemizdir. Her şeyimiz son derece şeffaftır. Biz, dosyalarımızı hazırladık. Ama eğer yine de bizim eksik kaldığımız noktalar varsa zaten devletimizin kurumları gerekli araştırmaları yapıyorlar, emniyet güçlerimiz ve MİT bu konuda gereğini yapacaktır” dedi. 

 

Kaynak: Hüseyin TERZİ- Sonnokta

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Misafir 09 Ağustos 2016 22:10
Peki onun için avukata 50000 lirayı kim teklif etmiş bırakın bu işleri savsata haberlerle aldamayın insanları
Hhjkkk 09 Ağustos 2016 11:28
Yalan
? 08 Ağustos 2016 22:29
Araklı Karadere islah çalışması ve yol bitmek bilmiyor neden acaba


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013