Ana Sayfa» KÖYLER

Araklı Yılantaş'a 15 Temmuz Molası

Trabzon’un Araklı ilçesi Yeşilyurt Mahallesi Yılantaş yaylasında her yıl geleneksel hale getirilen Yılantaş yayla şenlikleri bu yıl yapılmıyor.
Eklenme: 29 Ağustos 2016 15:19
»
Okunma : 2004
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

İlk olarak 1995 yılında Trabzon Belediye Başkanı Asım Aykan ve Başkan vekili Niyazi Sürmen’in de katılımı ile startı verilen ve 2004 yılına kadar aralıksız yapılan şenlikler son yıllarda dönem, dönem gerçekleştirilmişti.

 

Yeşilyurt Belediyesi’nin kurucu Başkanı Hamit Baycan, şenlikleri bu yıl yapmak için hazırlık yaptıklarını ancak 15 Temmuz, Güneydoğu şehitleri ve Cerabus harekatı sebebiyle hassasiyet göstererek iptal ettiklerini söyledi.

 

Şenliklerin başlamasının 21’inci yılı anısına TAKA Gazetesini ziyaret eden Baycan, ‘Muhtarlarımız Harun Cıncıl ve Yusuf Kuloğlu ile birlikte TAKA Gazetesini ziyaret etmekten dolayı son derece mutluyuz ve başarılarınızın devamını diliyoruz. Yılantaş’ın tanıtımına çok katkılar verdiniz bunları unutmadık’ dediler.

Taka
ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013