Ana Sayfa» KÖYLER

Yiğitözü Mahallesinde Cami Açılışı Gerçekleştirildi

Eklenme: 09 Eylül 2016 21:41
»
Okunma : 2589
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Yiğitözü mahallesinde bulunan eski cami yerine Araklı Belediyesi katkılarıyla yeni cami inşa edildi.

 

Açılışa Kaymakam Adnan Tezcan, Belediye Başkanı Recep Çebi, belediye meclis üyesi Ekrem Reis, Müftülük Şefi İbrahim Demiray, yiğitözü mahallesi muhtarı Süleyman Ayçiçek ve vatandaşlar katıldı. Cuma namazı camide kılındıktan sonra dualar eşliğinde açılış gerçekleştirildi.

 

Açılışta konuşma yapan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi; ''caminin yapımında desteği ve katkısı olanlara teşekkür ediyoruz. Gelişen kentimizde bu tür hayırlı açılışlar yapmak bizleri gerçekten sevindiriyor.

 

Araklı merkezimizde Fatih Camisinin yapımı son aşamalara gelmek üzere inşallah yakında onunda açılışını gerçekleştireceğiz. Yiğitözü mahallemize yeni cami hayırlı olsun. Belediye olarak biz üstümüze düşen görevleri yerine her zaman getirdik, getirmeye de devam edeceğiz.

 

Bunun dışında camilerimizin yapımında emeği, desteği olanlardan Allah razı olsun.'' ifadelerine yer verdi. Kurdele ile açılışı yapılan caminin denetlemesi yapılarak yemek ikramında vatandaşlarla sohbet edildi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013