Ana Sayfa» KÖYLER

Muhtar Demiray'dan Çanakkale Vurgusu

Eklenme: 18 Mart 2017 15:38
»
Okunma : 983
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Bugün 102. yıldönümüne eriştiğimiz Çanakkale Zaferi, bir askeri başarının yanı sıra vatan sevgisi ve şehadet şerbetiyle yoğrulmuş bir kahramanlık destanıdır. Bu zafer, tarih boyunca istiklal ve bağımsızlığını, milli birlik ve bütünlüğünü her şeyden üstün tutan aziz milletimizin kahramanlık destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır.

 

Çanakkale Zaferi, vatanın bütünlüğü ve ulusal bağımsızlığı söz konusu olduğunda, Türk Milletinin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır. Vatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen aziz şehitlerimiz, devletimizin varlığının güvencesi olarak sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşayacaktır. Milletimiz için bir dönüm noktası olan Çanakkale Zaferi’nin verdiği mesajları, özünden koparmadan gençlerimizin yüreklerine, gönüllerine, en önemlisi de bilinçlerine özenle işlemeliyiz.Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümü vesilesiyle Çanakkale şehitlerimizi ve vatanları uğruna hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor saygılarımı sunuyorum.Yeşilyurt mahalle muhtarı.
Mustafa Demiray

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013