Akparti Araklı Ayvadere Mahallesine Çıkarma Yaptı

KÖYLER 31 Mart 2017 18:00

A

Trabzon'un Araklı ilçesinde referanduma sayılı günler kala Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık ekibiyle birlikte Araklı'nın 50 mahallesini arşınlamaya devam ediyor.

 

Merkezde ve yüksek kesimde bulunan vatandaşları ziyaret ederek 18 madde hakkında herkesi bilinçlendiren Başkan Çebi bu kez Ayvadere mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yapmış olduğu konuşmada; ''Dün mübarek Regaip Kandilini ihya ettik, üç aylara girdik, üç aylarınızı tebrik ediyorum. Bu mesele şahıslar meselesi değildir, bu mesele Tayyip Erdoğan meselesi değil, Binali Yıldırım meselesi değil.

 

Bu sistem Erdoğan için değil her doğan için lazım. Mesele memleket meselesidir. Mesele Türkiye meselesidir. Mesele istiklal ve istikbal meselesidir. Hepimiz biliyoruz ki; Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit eden ülkeler aslında Türkiye’yi tehdit ediyor, bunu biliyoruz. Avrupa’nın tavırlarını görüyorsunuz, FETÖ’cülerin tavırlarını görüyorsunuz.

 

Terör örgütü PKK’nın hayır kampanyalarını görüyorsunuz. 16 Nisan’da ülkemiz için, Recep Tayyip Erdoğan için omuz omuza dik duruşumuzla 'EVET' mührünü vuracağız.'' ifadelerine yer vererek vatandaşlardan destek istedi. 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.