Ana Sayfa» KÖYLER

Araklının bu Mahallesini Fırtına Yıkıp Geçti

Eklenme: 24 Nisan 2017 21:03
»
Okunma : 3533
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı’da Şiddetli Fırtına hayatı Felç ederken. Araklı Yeşilyurt Mahallesinde adeta savaştan çıkmış gibi görüntüler ortaya çıktı. Yeşilyurt mahallesinde maddi hasar büyük oldu.

 

YEŞİLYURT MAHALLE MUHTARINDAN YAŞANAN AFETE DAİR AÇIKLAMA


 

Mahallemizde yaşanan şiddetli fırtına sonrası mahallemizde bugün itibari ile Hasar tespit çalışmalarımız il afat müdürlüğü tarafından yapılmış olup zarar gören vatandaşlarımızın zararının karşılanması için çalışma başlatılmıştır.

 

 

 

Ayrıca kapalı olan yolların tamamı Araklı Belediyemiz ekiplerince araç trafiğine açılarak ulaşım sağlanmıştır.

 

Şiddetli fırtına sonrası Enerji hattımız da meydana gelen büyük hasarın giderilmesi için iki gündür seferber olan Araklı Tedaş ekibimizin bu saate kadar göstermiş olduğu üstün çaba sonrası mahallemizin tamamına elektrik verilmiştir.

 

 bu bağlamda Araklı Tedaş şefimiz başta olmak üzere Tüm çalışanlarına özellikle teşekkür ediyor mahallemiz başta olmak üzere komşu mahallelerimize de geçmiş olsun temennisinde bulunuyorum.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013