Ana Sayfa» ARAKLI

Araklıda Son Dakika Gelişmesi - Aranıyordu Ölü Bulundu

Eklenme: 24 Temmuz 2017 16:31
»
Okunma : 10226
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

7 Temmuz tarihinden beri kaybolan Samettin Kul,Gümüşhane AFAD ekipleri ve Jandarma tarafından aranıyordu,kaybolduğu bölgede vatandaşlar tarafından ölü olarak bulundu.

Gümüşhane Savcılığı ve Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri bölgede incelemelerde bulunuyor.Bölgeye vatandaşlar yaklaştırılmıyor...Ayrıntılar Geliyor...

 

OLAY NASIL GERÇEKLEŞMİŞTİ?

07 Temmuzdan beri Trabzon Araklı Kestanelik Mahallesi Nüfusuna kayıtlı  Samittin Kul Zuğas Yaylasında Koyunlarını Otlatmaya gitmiş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

 

Cumartesi günü meydana gelen olayda Koyunlarını otlatmak için evinden giden Samittin Kul bir daha geri dönmedi.Olayı fark eden vatandaşlar koyunların geldiğini fark ettiler.Samittin Kul gelmediğini fark eden vatandaşlar olayı Jandarmaya bildirmişlerdi.

Akrabalarının verdiği bilgiye göre Samettin Kul'un 20 yıl öncede babası kaybolmuş ve bir iz bulunamamıştı.


Araklı Ari Haber/Ramazan Uzun

HABER KAYNAK BELİRTMEDEN YAYINLANAMAZ!.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Muhammet 24 Temmuz 2017 20:37
Allah rahmet eylesin yakın komşumuzdu
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013