Ana Sayfa» SPOR

Her şey güzel olacak!

Eklenme: 19 Eylül 2017 11:11
»
Okunma : 751
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Her ne kadar da Ersun Yanal'a kızarsak da kızalım, takım gereksiz puanları savursa da savursun, bu takım takım olacak. Çünkü uzun yıllar sonra futbol adına güzel birşeyler izliyoruz.


Mustafa Akbaş hariç ayağa pas yapabilen bir takım var. Seyir zevki olan bir oyun izlemeye başladık. Hocayı da takımı da rahat bırakmamız gerek.Trabzon seyircisi oyuna bakar. Dik durmaya bakar, mücadeleye bakar.samimiyete bakar. Bunlar rahat rahat oluşuyor.


İşin doğrusu : Kimse bu sene şampiyonluk beklemiyor. Yeter ki mahkum bir futbol olmasın sahada. Yeter ki Yusuf gibi ,Abdulkadir gibi ve Okay gibi yetenekler körelmesin ve bunlara yenileri eklensin.


Başakşehir- Trabzonspor maçının akılda kalan en önemli tarafı, geriden hep top ile çıkılması.Taraftar buna alışık değil ama bence çok önemli bir gelişme. Uzun top, rakibe atılmış uzak pas gibidir. Pas yaparak defanstan ileri çıkmak takıma özgüven kazandırır. Yalnız Okay'ın, Yusuf ve Abdulkadir'e daha yakın olması gerekir. Stopere de başka bir isim ayarlanmalı.

Şimdi önümüzdeki maçlara bakacağız.

 

Yunus Seslikaya

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013