Ana Sayfa» SİYASET

Sürmene Ak Parti İlçe Başkanı Belli Oldu

Eklenme: 24 Eylül 2017 16:54
»
Okunma : 1513
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

AK Parti'nin Trabzon'da ilçe kongreleri hız kesmeden devam ediyor. Bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da katılımıyla gerçekleştirilen Sürmene ilçe kongresinde 3 dönem kuralına takılan AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Aydın Bayraktar'ın yerine işadamı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Azizoğlu yeni ilçe başkanı oldu.

 

Tek liste halinde gidilen kongrede Hüzeyin Azizoğlu tüm Sürmene'nin desteğini arkasına alırken kongreye katılan AK Parti Trabzon milletvekilleri Salih Cora ve Adnan Günnar da yeni göreve gelen Azizoğlu'na ve yönetimine başarı dilediler.

 

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığı kongrede daha önce çift liste olacak söylentileri de boşa çıktı ve Genel Merkez tarafından onay alan Hüseyin Azizoğlu tek liste girdiği kongre ile Sürmene'de görevi devraldı.

 

Araklı ARI Haber

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013