Ana Sayfa» SPOR

Trabzonspor Ters Düz (ANALİZ)

Eklenme: 26 Eylül 2017 14:43
»
Okunma : 914
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Böyle bir skor olabilir. Bu futboldur. Nitekim de oldu.


Olmaması gereken ilk 45 dakikadaki futbol ile ikinci 45 dakikadaki futbolun arasındaki uçurum.İlk devre müthiş bir pas oyunu şov derecesinde görseldi ve zevkli idi.Sahadaki oynanan oyuna ve takım olma yolunda atılan adımlara şapka çıkartırcasına alkış tuttuk.İşte bu özlenen Trabzonspor dedik. Ta ki devrenin sonunda yediğimiz rezil gole kadar.Böyle bir gol amatör takımlarda bile yenmez. Bir takım böyle bir gol yiyorsa orada büyük problem var demektir.


Olsun dedik, ikinci yarı bir gol atar farka gideriz derken, felaket peşpeşe geldi.


İlk devre mükemmel top oynayan bir takım ikinci yarı tamamen durdu. Kondisyon bitti. Hatalı yenen gol takımın moral kondisyonunu da bitirdi. Alanyaspor sanki bir canavara dönüştü, bizim topçular ancak faul yaparak Alanya'lı futbolcuları durdurmaya başlayınca, bu tarihi sonuç ortaya çıktı.


Bu kahredici sonucun tek sahibi vardır o da Ersun Yanal'dır.


Olcay ne kadar formsuz olursa olsun hep oyunda kalıyor, asla dışarı alınmıyor.


Yorulan oyuncuları tam olarak ya seçemiyor ya da başka bir hesap içerisindedir Yanal. Takımın en savaşçı iki oyuncusu Yusuf ve Apo'yu oyundan çıkarırken yerine daha form tutamamış Volkan'ı sokuyor.


Bir hoca eğer takımın kondisyonunu 90 dakikaya yayamıyorsa, onun hocalığı tartışılır.


Sayın başkan Muharrem Usta güya siyasi ağırlığı olan birisidir. Sırf arkası sağlamdır diye az bir farkla seçildi. Oysa hakem o kadar kolay penaltı çaldı ve yanlı kararlar verdi ki hiç kimseyi umursamaz biçimde sanki kin güder gibiydi. Yani Usta'yı andala sandala kimse katmıyor.


Yunus SESLİKAYA

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013