Ana Sayfa» ARAKLI

Yaylalarda Evi Olanlara Kötü Haber Yıkımlar Başlıyor.

Eklenme: 27 Eylül 2017 14:20
»
Okunma : 7583
»
Yorum : 5
0 0 0
Yazdır

Yaylalarda Yıkımlar Başlıyor.

Vali Yavuz: “Kaçak Yapılaşmayla Mücadelemiz Sürüyor”

Trabzon Valisi Yücel Yavuz başkanlığında mülki amirler, emniyet ve jandarma yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, kıyı ve yaylalardaki kaçak yapılar ele alındı. Vali Yavuz, kıyı ve yaylalarda kaçak yapılaşmaya kesinlikle izin verilmeyeceğini ifade etti.

 

Valilik A Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcıları Necmettin Yalınalp, Nusret Şahin, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Halil Şen, kaymakamlar, ilçe emniyet müdürleri, emniyet amirleri ve jandarma komutanları katıldı.

 

Vali Yavuz kaçak yapılara kesinlikle müsaade edilmeyeceğini vurgulayarak, “Yaylalarımız Allah vergisi, doğa harikası, mükemmel yerler, bilinçsizce yaklaşılmasına izin vermeyeceğiz. Art niyetli kişilere kesinlikle müsaade etmeyeceğiz.

 

Son olarak kıyılardaki kaçak yapılarla ilgili olarak bazı ilçelerimizde kaymakamlıklar müdahale etti. Kıyılarda gerekeni yaptık, kamuoyundan olumlu dönüşler aldık, aynısını yaylalarda da yapıyoruz, yapacağız.

 

Kaymakam arkadaşlarımızın bu konuda daha özel bir yoğunlaşma içinde olması gerekiyor. Bu konuda açık ve net olmamız, kararlı olmamız şart. Biz kamunun hukukunu ve hakkını korumak zorundayız. Türkiye’mizin en önemli vilayetlerinden birini yönetiyoruz.

 

Dolayısıyla üzerimize büyük görevler düşüyor. Tam bir özen ve duyarlılıkla hareket etmek zorundayız. Daha fazla gayret edeceğiz. Gerekirse yedi gün yirmi dört saat çalışacağız” dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Hasan 28 Eylül 2017 13:57
Çok güzel bundan sonraki adiminizda kaçak olmayanlari yikmak olsun ki rant icin daha fazla yer açilsin.
Yuksel 27 Eylül 2017 20:49
Değerli idareciler öncelikle sizleri saygıyla selamlıyorum yaylada bir çok kişi ev yapmaktadır ama malesef bu evleri yıkmak için var gücünüzle uğraşıyoruşunu neden bir karar alırsınız karara uymayan kişilere yasal işlem yapılır gereken neyisin yapılır bizim yayladaki evler düzensiz
Fatih 27 Eylül 2017 19:18
Galiba akp yi karadenizde bitirmek istiyorlar
Bekir YESİR 27 Eylül 2017 18:31
Siz gidin Yomra girişindeki 30 katlı
İDRIS celep 27 Eylül 2017 16:54
yaylada nerde yatalım bu işin bir olur yanı yokmu kanunda ne yapalım vatandaş olarak bizlerin hakkı yok mu yaylada yaşamaya yaşamak için yaylada 100 yıl geriye mi gidelim agıldamı yatalım
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013