Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Mega Proje Start Alıyor

Eklenme: 10 Ekim 2017 20:35
»
Okunma : 3493
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Bölgemiz ve Araklı İlçemiz için büyük önem taşıyan Turup mevkiine yapılacak olan turizm yatırımı konusunda bugün önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır, Araklı Kaymakamı Ahmet Günaydın, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, DOKA Yöneticisi Murat Karaca, Ahmet Doğan, Araklı Belediye meclis üyesi Mimar Kenan Bağçiçek ve Araklı Belediyesi İmar Müdürü Zihni Hancı’nın katıldığı toplantıda Mega Proje’de gelinen son nokta değerlendirilerek yol haritası belirlendi.


Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, toplantının ardından yaptığı açıklamada başlarda hayal olarak baktığımız proje marina ile birlikte hayata geçirilecek. Tüm kurumlarımızla birlikte gerçekleştirilecek olan marinanın çalışmalarına başladık. Turup projesi marina İle başlayıp kısım kısım ilerleyecek. Proje ile birlikte ilçede istihdam sağlanacak. Tabi ki projenin bitiminden sonra herkes bu güzelliğin nimetlerinden yararlanabilecek.  Araklı'ya hayırlı uğurlu olur inşallah Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından daha önce yapılan açıklamalarda bu büyük ve son derece muazzam projede at çiftlikleri, hastaneler, okullar, gezi parkları, koşu yolları, teleferik, marina, lunaparklar ve sahil dolgusunun yer alacağı belirtilmişti.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Adnan ALEMDAROĞLU 11 Ekim 2017 18:51
Hayaller Başlamaktır.
Hayırlı olacak inşaallah
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013