Ana Sayfa» SPOR

Araklı'da Basketbol Kursu Kayıtları Devam Ediyor

Eklenme: 12 Ekim 2017 16:01
»
Okunma : 2396
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Gençlik Spor Müdürlüğü’nün katkıları ile Araklı'da basketbol kursu açıldı.


Araklı Kapalı spor salonunda devam eden basketbol çalışmalarına kız ve erkek sporcular yoğun ilgi gösteriyor.


Antrenör Volkan Mehmetoğlu açıklamasında,” İlçemizde spora olan ilginin her geçen gün artması bizleri mutlu ediyor. Araklı'da spor salonu yoğun şekilde kullanılıyor,basketbol kursuna katılım oldukça fazla inşallah lisanlı sporcular yetiştirerek ilerleyen zamanlarda müsabakalarda da yer alıp ilçemize madalyalar kazandıracağız.Trabzonpor ve İdmanocağı Altyapısına seçilme imkanı olan kursumuza sporcularımızı bekliyoruz” dedi.


Mehmetoğlu;”Gençlerin diyabet ve obeziteden uzak sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için, kötü alışkanlıklar,  teknoloji  ve  internet  bağımlılığından korunması ve spor yaparak zihinsel gelişimlerini olumlu etkilemesine ön ayak olmak bizlerin görevidir.Sporcularımıza başarılar diliyorum.Ayrıca kursumuza servis imkanı bulunmaktadır.Bizlere sporun yaygınlaşması için katkı sağlayan Araklı Belediyesi,Araklı Gençlik Spor Merkezine teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.


Kursa kayıt yaptırmak isteyen 6-20 yaş arasında sporcular Detaylı Bilgi için;

ANTRENÖR
Volkan Mehmetoğlu
0536 766 90 92

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013