Ana Sayfa» SİYASET

Belediye Başkanı Recep Çebi; ”verdiğimiz sözleri yerine getirdik”

Eklenme: 12 Ekim 2017 20:55
»
Okunma : 3092
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon’un Araklı ilçe Belediyesinde ekim ayı olağan meclis toplantısı Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’nin başkanlığında ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Meclis toplantısına Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf Gümüştaş, Yeşilce mahallesi muhtarı İdris Özderya, Hürriyet mahallesi muhtarı Yakup Hasançebi, Buzluca mahallesi muhtarı Abdullah Kibar, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Plancıları Bölümü 4. sınıf öğrencilerinden Çiğdem Çetinkaya, Derya Yıldırım, Elif Akın, Tuğba Terzi ve Bahar Çelik katıldı. KTÜ Şehir ve Bölge Plancıları Bölümü 4. sınıf öğrencileri meclis toplantısını pür dikkat takip ederek notlar aldılar.

 

Toplantı gündeminde Araklı’nın iki önemli projesi masaya yatırıldı. Yapımı devam eden Küçük Sanayi Sitesi ve Kalecik Kalesi Projesi hakkında istişareler yapıldı. Projelerin inşaatı hızlı bir şekilde ilerliyor. Kalecik Kalesi Projesi konumu itibariyle turizm anlamında bölgeye oldukça değer katacak. Sanayi sitesi projesi dükkanlarının kura çekimi yapılacak.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi; ”verdiğimiz sözleri yerine getirdik”

 

Başkan Çebi projelerin bu denli inşa edilmesinden bir hayli hoşnut. Çünkü vatandaşın beklentileri doğrultusunda bahsetmiş olduğu tüm projeleri tek tek gerçekleştirdi. Sanayi sitesi, Kalecik Kalesi, Turup, Pazarcık, TOKİ, Okullar, Üniversite, Karadere Vadisi Köprüleri, Karadere Islahı ve daha birçok proje Araklı’da hayata geçirildi.

 

Başkan Çebi’nin sıradaki projesi Kültür Sarayı

 

İlçede bulunan mevcut Kültür Merkezi ilçenin vizyonuna yakışmıyor. Başkan Çebi mevcut tesisin yerine çok daha modern külliye şeklinde bir Kültür Sarayı inşa etmek istiyor. Yapılması planlanan projenin planlama çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Recep Çebi alanı mühendislerle birlikte inceleyerek çok daha modern ve geniş bir Kültür Sarayı yapılacağını açıklayarak tüm projelerin hayata geçirilmesinde katkısı bulunan herkese teşekkür etti.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013