Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Otogar Yolu İçin Sefer Berlik

Eklenme: 09 Mart 2018 17:24
»
Okunma : 3187
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Otagar yolu açılmasıyla ilgili çalışmalar araklı bürokrasısı bir araya geldi.

 

Trabzon’un Araklı ilçesinde bulunan kavşak ve viyadük altlarında yeni düzenleme çalışmaları gerçekleştirilecek. Yaya geçitleri, kedi göz tarzı lambalar, çeşitli ışıklandırma ve uyarı çalışmalarıyla trafik işleyici çok daha sağlıklı olacak.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Osman Gökhan Bali, Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Jandarma Komutani Engin Akbaba, Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, Şoförler Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu, Belediye Encümen Üyelerinden Mustafa Akgün, İmar ve Şehircilik Müdürü Zihni Hancı ve teknik ekiple Araklı’da otogar, hastane ve liman mevkinde incelemeler yapıldı.

 

Trafik ve yaya akışının çok daha sağlıklı bir şekilde işlemesiyle ilgili çeşitli planlamalar gerçekleştirildi. Çeşitli ışıklandırma ve sinyalizasyon çalışmalarının ardından havaların güzel olmasıyla birlikte hız kesici engeller ve diğer uygulamalar yapılacak.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı’da trafiğin ve yoğunluğun son derece aktif olduğunu belirterek, vatandaşların herhangi bir hadise yaşamaması adına gerekli çalışmaların bir an önce başlayacağını söyleyerek, ilgilerinden dolayı Ulaşım Dairesi Başkanı Osman Gökhan Bali’ye teşekkür etti.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013