Ana Sayfa» ARAKLI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programı Gerçekleştirildi

Eklenme: 09 Mart 2018 17:37
»
Okunma : 1000
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon’un Araklı ilçesinde yoğun bir kalabalıkla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı gerçekleştirildi. Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği programa Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Askerlik Şubesi Başkanı Emrah Emre Avcıoğlu, Emniyet Müdürü Gökhan Demirkan, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu ve protokol üyeleri katıldı. Yoğun bir katılım gerçekleştirilen programda Afrin harekatında şehit düşen kahraman askerlimiz için Kuran’ı Kerim okutuldu. 

 

Programda konuşma yapan belediye başkanı Recep Çebi;‘’ Artık Kadınlar; hayatın bütün alanlarında yer alarak daha kararlı bir duruşa sahipler. Güçlü hükümetimizin kadını ve gençliği merkeze alan yönetim anlayışındaki kararlı duruşu kadınlarımızı cesaretlendirmiştir. Merkezinde insan çizgisinde hizmet olan iktidarımızın politikalarında kadına pozitif ayrımcılık yaparak toplum içindeki fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin huzura ihtiyaç duyduğu bu dönemde bunu tesis edecek en büyük dil kadınlarımızın gönül dilidir, duygusudur. Gönül dilinde rahmet ve huzur olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dilerim.’’ İfadelerine yer verdi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013