Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Yılmaz Çebi ilkokulu Öğrencilerinden Afrine Destek Kermesi

Eklenme: 13 Mart 2018 16:45
»
Okunma : 2672
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon  Araklı Yılmaz Çebi ilkokulu müdür vekili Yunus Tilki yaptığı açıklamada, Toplum hizmeti çalışmaları doğrultusunda öğretmenler kurulunda alınan kararla ülkemizi içeride dışarıda savunan düşmana geçit vermeyen bu uğurda şehit olan şehit askerlerimizin ailelerine destek olmak amacıyla kermes düzenleyip bu kermesten elde ettiğimiz gelirimizde şehit ailelerine ulaştırmayı amaçlıyoruz. Velilerimizin desteği öğrencilerimizin esnaflarımızı dolaşarak yardım isteyerek güzel bir organizasyon oluşturduk.

 

Millii Eğitim müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy Afrinle ilgili yardım kampanyalarımızı tüm okullarımızda harekât boyunca devam ettireceğiz dedi.

 

Okul bahçesinde düzenlenen kermese Araklı kaymakamı İbrahim Halik ŞİVGAN, Belediye başkanı Recep Çebi, Milli Eğitim müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy, Emniyet müdürü Gürkan Okşaş,Gençlik ve spor İlçe müdürü Dursun Ali Ayazoğlu, okul müdürleri, öğretmenler, okul aile birliği üyeleri ve öğrenciler katıldı.

HABER AHMET SUNGUR

 

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013