Ana Sayfa» SİYASET

Araklı AK Parti'de Hareketli Saatler

Eklenme: 22 Mart 2018 15:04
»
Okunma : 2183
»
Yorum : 2
0 0 0
Yazdır

Araklı AK parti’de hareketli saatler yaşanıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazar günü Trabzon ziyareti öncesinde Araklı AK parti Teşkilatı Araklı AK Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık Başkanlığında toplandı.

 

 Toplantıya Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi AK Parti Mahalle Başkanları Parti teşkilat mensupları katıldı.

 

Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon Ziyaretinde en güzel şekilde karşılanması için Araklı ilçesinin üstüne düşüyorsa yapılması görüşüldü.

 

 Bu konuda Araklının tüm mahallelerinde Münübüs kaldırılacak vatandaşlar Trabzon’a rahatlıkla gitmesi için her türlü tedbir alınacak. Vatandaşlar ücret ödemeden Trabzon’a gidip gelecek.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Fatma cebi 23 Mart 2018 19:32
Arakli ak parti birde araklinin sorunlariyla ilgilense, hadi çöp konusunada bi el atsada görsek hareketli calişmalarini.şayet çöp tesisi araklida kurulursa bunun vebali akp ilçe başkaninindir.eyyyyy akp ilce başkani partiler kalici değildir sizler araklinin insani olarak ileride ne cevap vereceksiniz bu vebali ödeyebil
Fatih genç 22 Mart 2018 17:08
%80 oy + çöp istifa edin ve akparitiye baskan senctirt meyin lütfen oy moy yok hangi yüzle halkın önüne çıkacaksınız şehrimizin 3 km kenarına çöp tesisi kurmak bu rezalete onay vermek de ne demek biz akpartiliyiz reiside severiz ama oy moy yok vatanımızın için de vatanımız araklıdır vatanina sahip çıkmayan vatan hayini
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013