Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Örnek Çalışmaya İmza Atıyorlar

Eklenme: 22 Mart 2018 16:13
»
Okunma : 1679
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Yılmaz Çebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Zeki Çebi önderliğinde öğretmenler ve öğrencileri Araklıda örnek bir çalışmaya imza attılar.

 

 Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri Araklı Merkezde Araklı Belediyesinin önünde stand açarak ücretsiz herkesin Tansiyonunu öçtüler.

 

 Tansiyonu Yüksek veya düşük çıkanları çeşitli sağlık kurumlarına yönlendiriyorlar. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Standı ziyaret ederek Tansiyonu’nu öçtürdü. Başkan Recep Çebi yaptığı açıklamada bu örnek çalışmalarından dolayı Okul Müdürü Zeki Çebi öğretmenler ve öğrencileri tebrik etti.

 

 Okul Müdürü Zeki Çebi Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. Araklı Meslek Lise öğrencileri Halk’la buluşuyor kapsamında Araklıda  Standımızı açtık.

 

 Bu kapsamda Araklı Halkının tansiyonunu ölçerek gerekli çalışmaları yapacağız Çebi açıklamasın 250 öğrenci ve 23 öğretmenimizle Araklı Halkımızın yanındayız amacımız sağlık bireyler yetiştirmek dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013