Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı İş Adamın'dan Şok Tahir Çebi Açıklaması

Eklenme: 25 Mart 2018 18:18
»
Okunma : 4272
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklılı İşadamı Murat Çebi gündeme bomba gibi düşen şok açıklama  Çebi Açıklamasında şunları söyledi.

 

2012 Yılında Hakkari / Yüksekovada Askerlik Görevimi Yaparken 10 Kasım Törenleri İçin Yüksekova Gazi Albay Tahir ÇEBİ Spor Salonuna Görevli Gittiğimiz Sırada Orada Olan Bir Yanlışlığı Görmüştüm ve Yetkili Komutanlara Dile Getirmiştim Yanlışlık İse Spor Salonuna Verilen Akrabamızın Gururu Gazimiz Gazi Albay Tahir ÇEBİ Spor Salonunun İsminin Şehit Albay Tahir ÇEBİ Olarak Yazılmasıydı Komutanlara Ben Yeğeniyim Kendisi Yaşamaktadır.

 

 Dediğim Halde Bana Komutanlarım Devlet Böyle Hata Yapmaz Biz Bir Araştıralım Dediler Bende Tahir Amca Yaşamaktadır.

 

 Ne Araştırması Komutanım İsterseniz Arayalım Konuşalım Dedim Daha Sonra TSK’a Bir Takım Dilekçeler Yazdık Düzeltilmesi Adına O Dönemde Ama Halen Daha Yıl 2018 Şehit Albay Tahir ÇEBİ Yazılmaktadır.

 

 Buradan Yetkililere Sesleniyorum Bu Yanlışlığı Düzeltelim Albaylıktan Generalliğe Terfi Eden Paşamız Sağ Sağlim Gazi Olarak Yaşamaktadır Allah Uzun Ömürler Versin İnşallah dedi. 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013