Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Böyle Olacak Heyecan Veren Gelişme

Eklenme: 29 Mart 2018 20:58
»
Okunma : 5157
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon'un Araklı ilçesinde yapılması planlanan Yeni Belediye ve Hükümet Konağı Hizmet Binasının alanı Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Recep Çebi, belediye encümeni Selahattin Karabela tarafından incelendi.

 

Fiskobirlik binasının bulunduğu alana yapılacak olan proje Osmanlı mimarisiyle hayat bulacak.

 

 

Projenin yapılmasıyla birlikte belediye ve kaymakamlık binalarının yan yana olmasından dolayı vatandaşa çok daha hızlı hizmet verilecek. Proje 3 dönüm arazi üzerine yapılacak.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi konuyla ilgili olarak;''İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun sayesinde bu büyük projemizi hayata geçiriyoruz. Projenin yapımının tamamlanmasıyla birlikte eski binaların olduğu alanları kent meydanı projesiyle değerlendireceğiz.

 

Hem yeni bir hizmet binası hem de Araklı'nın nefes almasını sağlayacak bir alan kazanacağız.

 

İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'ya ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu büyük proje ilçemize hayırlı olsun.'' ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013