Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'dan Türkiye'ye Dağılan Tat Özyurtlar

Eklenme: 06 Nisan 2018 20:26
»
Okunma : 1027
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

1980 yılında bu yana Araklı’nın Millet Caddesinde Özyurt Zahire olarak kurulan Hayvan Yemleri ve Bakliyat çeşitleriyle bölge halkına hizmet vermeye başlayıp günümüze kadar müşterilerinin güvenini sağlayıp , isteklerini hoş görü ve saygıyla beraber yerine getirmeye çalışan ÖZYURTLAR 2005 yılında bölgemizin ve ülkemizin

 

kalkınmasına fayda sağlayacak şekilde Mısır Mamülleri üretimene ( hiçbir katkı maddesi içermeden) tamamen doğal olarak insan sağlığı ön planda olmak koşuluyla imalatını Başlattığı Mısır Unu , Mısır Yarması , İnce Mısır Dolmalığı , Fırın Unu , Fırın Dolmalığı , Kavut Unu Çeşitleriyle Beraber Hayvan Yemleri olan Arpa-Mısır Ve Mısır Kırması ile gerek bölgemize gerekse Türkiye’nin her yerine Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığının G61-0620 Sayılı İzni ile Şirket Bünyesinde hizmet vermeye ve ürünlerini istenilen Kg’da Hazırlayıp Kargo imkanıyla uygun fiyatlarla göndermeye ve Karadeniz Bölgesinde servis ağıyla beraber insanların hizmetine sunmaya devam ediyor.

 

Kargo imkanıyla Türkiye’nin hangi bölgesi olursa olsun Yöresel Ürünleri ve Mısır Mamülleri ile verdiğiniz siparişleri özenle hazırlayıp adresinize kadar teslim eden Özyurtlar’ı İnternet ve Sosyal sayfalarından ziyaret etmeyi ve kaliteyi uyguna getirmeyi ihmal etmeyin.

 

Web Adresi: 
www.ozyurtgida.com.tr
Instagram sayfası : 
https://www.instagram.com/ozyurtgida/
Facebook sayfası:
https://www.facebook.com/ozyrtgida 
İLETİŞİM : 
(0462)7213167
05393461761-05372748044

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013