Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Ülkü Ocakların'dan Örnek Davranış

Eklenme: 10 Nisan 2018 21:15
»
Okunma : 1761
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Ülkü Ocakları Başkanı İslam Yılmaz ve yönetimi, Türk Emniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yılı nedeniyle Araklı İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, Polis Haftası’nı kutladı.

 

Ziyarette devletin bekası noktasında polis teşkilatının önemini vurgulayan Ocak Başkanı İslam Yılmaz, bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı emniyet teşkilatına Araklı Ülkü Ocakları adına teşekkür etti. Yapılan görüşmede Türk gençliğinin düşmüş olduğu kötü alışkanlıkların çözümü noktasında da fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşan Başkan Yılmaz, “173. kuruluş yıl dönümünü kutladığımız Emniyet Teşkilatı; vatanımız ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için dünden bugüne yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Gece demeden, gündüz demeden toplumun huzuru ve refahı için uykusuz kalan, ailelerini ihmal eden ancak önceliğimiz “Vatan" diyen polislerimiz her türlü övgüye layıkdır.

 

Bu vesileyle, görev yapan tüm polislerimizin haftasını ve polis teşkilatımızın 173. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim. Ayrıca gösterdikleri hassasiyetten dolayı fedakâr eşlerine ve çocuklarına teşekkür ediyorum. Görevlerini kahramanca yerine getirirken Şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizden hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyorum" dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013