Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı Esnafa hırsız Şoku!Kameraya el salladı(VİDEO)

Eklenme: 13 Nisan 2018 11:36
»
Okunma : 1389
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Büyükçekmece'de yöresel Karadeniz ürünleri satan Araklı Arı Haber reklam sponsoru olan Araklılı Esnafın dükkanını hırsız hedef aldı.Kameralara aldırış etmeden takriben 70 kiloluk ceviz çuvalını çalıp kayıplara karıştı.


Hırsız çevrede bulunan vatandaşların alakasını çekmemek amaciyla sanki iş yeri sahibine selam veriyormuş benzeri kameraya doğru el salladı. Kucağına aldığı çuvalla birlikte kayıplara karışan hırsızın huzurlu tavırları pes dedirtti.


‘Görüşürüz der benzeri el sallıyor’’

Hırsızın huzurlu tavırları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen dükkan sahibi Araklı Çankaya Mahallesinden Coşkun Koçak, ‘‘Biz akşam ayrım etmedik erken 7’de çalışanımız aradı ve cevizlerin olmadığını söyledi. Nasıl yok, denetim et kameralardan tek bak dedim. Kameralardan denetim etti, hırsız kolayca kendisinin dükkanıymış benzeri geliyor ve koz çuvalı kucaklıyor. derhal peşinden görüşürüz der benzeri el sallıyor ve cevizleri buradan alıp huzurlu rahat gidiyor. Çuvalda takriben olarak 60-70 kilogram koz vardı. Bin Lira civarında tek zararımız ama biz zararında değiliz, hırsızın bu kadar rahat olmasındayız. Dükkanda bendeniz yoktum çalışan vardı, o da arkada temizlik yapıyormuş, temizlik yaparken o vaziyetten yararlanmış alıp gitmiş’’ ifadelerini kullandı.

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013