Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Kaymakamı Araklı Halkıyla Kucaklaşıyor

Eklenme: 15 Nisan 2018 18:50
»
Okunma : 2891
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan göre geldikten sonra Adeta fırtına gibi  kendinden söz ettiriyor.

 

 Kaymakam Şivgan Araklının Mahallelerini Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile beraber gezerek vatandaşların sorunlarını yerinde inceliyor.

 

 Vatandaşlarla sorunlarıyla görüş alış verişinde bulunuyor. Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan son olarak Yeşilce,Ortaköy,Yiğitözü Mahallelerini Ziyaret etti. Araklı Kaymakamı Araklı Sahilinde tek başına dolaşarak gereken çalışmaları yapmaya devam ederken araklı için güzel işlere imza atması bekleniyor.

 

 Araklı ARI Habere konuşan Araklılı vatandaşlar Araklı Kaymakamı Araklıda rahat bir ortam oluşturabilirse Araklıya damgasını vurmuş olur dediler.

 

Özellikle Sahil bölgesinde Aileler rahatlıkla dolaşabilirse çekinmeden güvenlik konularında ilerleme sağlanırsa Araklı Kaymakam İbrahim Halil Şivganı unutmaz dediler.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013