Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Yeni Yapılmıştı bu Hale Getirdiler Yazık

Eklenme: 17 Nisan 2018 23:01
»
Okunma : 2404
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda geçen yıl yapılan park adeta savaş alanına döndü. Araklı Yol gören mahallesinde Araklı Belediyesince yapılan Modernin Park durumu içler acısı bir duruma geldi.

 

 

 Araklı ARI Habere konuşan vatandaşlar Araklı Belediyesi çok güzel  park yapıldı. gel gör ki buraya gelen kişiler park'ı adeta savaş alanına çevirdiler.

 

 

 Parkı gelen kişiler parka zarar veriyorlar ye yedikleri çöpleri gelişi güzel yerlere atıyorlar ailelerin park'da rahatça dolaşamamalarına neden oluyorlar iddiasında bulundular.

 

 

 Buradan Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebiye sesleniyoruz Yol gören parkına modernin bir hale getirin buraya kamera sitemini yangınlaştırın Ailelerin güvenliği için Güvenlikçi koymanızı Rica ediyoruz dediler.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013