Ana Sayfa» ARAKLI

Baycan Giyim Araklı'da Açıldı

Eklenme: 18 Nisan 2018 20:01
»
Okunma : 1890
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklının ve bölgemizin, tanınmış Kuaförlerinden Yurtbay Kardeşlerin, daha önce hizmete soktukları, Kuaför Salonlarının bitişiğindeki, Erkek Spor Giyim Mağazasını, Yeşilyurt eski belediye başkanının oğlu Selami Baycan devraldı.


Aynı zamanda, Trabzon Ortahisar (merkez) Belediyesi çalışanı da olan Selami Baycan, Araklı Belediyesi yanı, Rüzgarlı Sokaktaki, Yurtbay Kardeşlere ait olan Spor Mağazasının Konseptini, daha çok Kadın ve Çocuk Giyim olarak değişerek Araklı halkının hizmetine sundu.

 


Yeni iş yerinin açılışında konuşan Selami Baycan; kendisinin devletin kadrolu çalışanı olduğunu söyleyerek, kardeşi Kamil Baycan ve oğlu Cengizhan Baycan için böyle bir girişimde bulunduğunu ve Kılık Kıyafet konusunda, Araklı’ya her zaman farklı ve yenilikçi bir anlayışta kıyafetler sunacaklarını dile getirerek, bu konuda iddialı olduklarını dile getirdi.

 


Daha önce Araklımızda hiç görülmemiş kıyafetleri vitrinine koyan ve raflara dizen Baycan Giyim, fiyat konusunda da her zaman en uygununu etiketlere yapıştıracaklarını söyledi.
“Araklı kıyafetini bizden değişecek” Sloganıyla yola çıkan Baycan Giyim’in ilk müşterileri, Vitrindeki kıyafetleri görünce, 2018 yaz mevsiminde, Araklı sokak ve caddelerinin daha canlı, daha rengarenk olacağı konusunda hemfikiriz diyerek ilk alışverişlerini yaptılar

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013