Ana Sayfa» SİYASET

Araklı'da Başkan Çebi Seçim Startını Verdi

Eklenme: 18 Nisan 2018 20:39
»
Okunma : 2321
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı 24 Haziran erken seçim açıklamasından sonra Trabzon’un Araklı ilçe belediye başkanı Recep Çebi konuyla ilgili bir mesaj yayınladı.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi yayınladığı mesajda; ‘’Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklama itibariyle Araklı’da seçim çalışmaları başlamış bulunmaktadır.

 

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemiz İslam birliğinin öncüsü ve mazlumların sesi olmuştur. Araklı olarak her daim ülkemizin geleceğine, Ak Partimize ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü ve etkili desteği verdik.

 

Destek veren Araklılı hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi 24 Hazirana da en güçlü şekilde hazırlanıp, ülkemizin ve milletimizin geleceğine destek çıkacağız.

 

Halkımızla, Ak Parti ilçe teşkilatımızla ve meclis üyelerimizle Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği sağlayacağız. Bu vesileyle 24 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan erken seçimin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013