Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Belediye Başkanlığını Devraldı

Eklenme: 20 Nisan 2018 19:50
»
Okunma : 2196
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu Bereketli İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine devretti.

 

5.sınıf öğrencilerinden Asuman Yeşildal ve İsmail Efe Civelek okulun bahçesine park yapılması talimatını verirken 6.sınıf öğrencilerinden Tuana Bektaş ve Mustafa Olgun Turan ise okulda gezi düzenlenmesi için otobüs talimatını verdi.

 

Minik başkanların danışmanlığını yapan Başkan Çebi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş ile görüşerek başkanların talimatlarını verdirdi. Bayan başkanı tebrik eden ve bayanların önemli konuma gelmesinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Çebi, talimatların yerine getirileceğini belirtti.

 

Bereketli İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hakkı Özyurt'un da hazır bulunduğu ziyarette minik başkanlar makamda bol bol fotoğraf çektirdiler. Mustafa Kemal Atatürk’e 23 Nisan’ı çocuklara armağan ettiği için teşekkür ettiler.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik etti.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013