Ana Sayfa» SİYASET

Araklılı Millet Vekili Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Eklenme: 20 Nisan 2018 21:24
»
Okunma : 2847
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Yoncalı Mahallesinden olan ve Ordu Kumru İlçesine İkametgah eden  Vasıf Kınalı MHP Ordu Millet Vekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

Vasıf Kınalı açıklamasında şunları söyledi.Kıymetli dostlarım 24 haziranda Yapılacak olan cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri yapılacaktır .

 

0kul çağlarından itibaren davam ve sevdam olarak gördüğüm Ülkücü Duruşumdan en ufak bir sapma yapmadan bu zamanlara geldim Allah nasip etti ilçe başkanı görevinde bulundum bu zaman içerisinde milletimize hizmet etmeyi Yüce Allah bizlere nasip etti .

 

 

 Halka hizmet Hakka hizmet dir düşüncesi şahsımın temel prensiplerinden biridir .Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor Yapılacak olan hayati seçimlerde siyasi arenada genç dinamik ve yeni yüzlere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum Allah nasip eder ve Genel merkezimiz uygun görürse bu kadrolarda yer almak istiyorum.

 

 Bu duygu ve düşüncelerle 24 hazirandaYapılacak olan seçimlerinde MHP Ordu Milletvekili A.Adaylığımı açıklıyorum.

 

 Yüce Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin Hepinize saygılar sunuyorum Allaha emanet olun

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013