Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Saffet Çebi Lisesi Başarıdan Başarıya Koşuyor

Eklenme: 22 Nisan 2018 16:21
»
Okunma : 2530
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Saffet Çebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Avrupa Birliği tarafından finanse edilen proje kapsamında 14 gün Çekya nın Prag şehrinde staj görecekler.

 

 

 
Yola çıkmadan önce okul Müdürü Cem Yakupoğlu , müdür yardımcısı Recep Kotan,Tesisat ve iklimlendirme teknolojileri ögretmeni Hasan Şen ve beraberindeki öğrenci gurubuyla , kendilerinden desteklerini esirgemeyen ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Rıza Keskinsoyu makamında ziyaret ederek hem teşekkürlerini ilettiler hem de proje hakkında bilgi verdiler.

 


 Staj programı hakkında bilgi veren Okul Müdürü Cem Yakupoğlu projenin temel amacı ülkemizin ihtiyacı olan alanlarında nitelikli elemanları yetiştirmektir.

 

 Projenin bir diğer amacı da Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ısıtma ve sıhhi tesisat alanında eğitimler görerek mesleki alanda farkındalık yaratmaktır dedi.

 

Bununla birlikte dil ve sosyoL kültürel gelişime katkıda bulunarak ülkemize faydalı bir nesil yetiştirmektir dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013