Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Kalecik Projesine Talibiz

Eklenme: 24 Nisan 2018 20:55
»
Okunma : 4766
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Kalecik Projesine Talibiz

Trabzon Araklılı Genç İşadamı eski Araklıspor Futbolcularından Haci Taşkın Araklı Kalecik Projesine Talibiz dedi. Genç İşadamı Araklı Yarım yapmaya hazırız dedi.

 

 Taşkın Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada Kalecik Projesi 2 sefer ihaleye çıktı. talip olan kimse çıkmadı. Araştırdık Aylık kirası 15 bin lira Civarında bir fiyatı var gibi  bu paralar araklıda büyük paralar Araklımıza yakışan güzel bir tesis kurmak istiyoruz dedi.

 

 Baktığımız zaman Sürmene ve Arsin bu konularda Araklının önünde görünüyor Araklılı  Vatandaşlarımız yemek yemek için Sürmene ve Arsin gidiyor. Bunu gördüğümüz için Araklımıza bu tesis kazandırmak istiyoruz dedi.

 

 Taşkın Araklı İnsanı için taşın altına elimizi koymaya hazırız amacımız para kazanmak değil Araklıya Araklılıya hizmet etmek diğer ilçelerimizde olan hizmeti Araklının ayağına getirmektir dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013