Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'nın en Yaşlısı Bakın Kaç Yaşında

Eklenme: 24 Nisan 2018 20:58
»
Okunma : 4485
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon'un Arakli ilçesi Hasköy mahallesinde yaşayan 110 yaşındaki Münevver Türkmen nine görenleri kendine hayran bırakıyor. 110 yılık hayatı boyunca 1 Osmanlı Padişahı ile Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan itibaren 10 Cumhurbaşkanı ve 35 Başbakan görmenin gururunu yaşıyor.

 

Vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini yerinde dinlemek için Hasköy mahallesine giden Belediye Başkanı Recep Çebi, 110 yaşında yaşayan bir kadının olduğunu öğrenince beraberindeki Kaymakam İbrahim Halil Şivgan ile birlikte ziyaret etti.

 

Başkan Çebi, "Teyzemin maşallahı var. Allah sağlıklı ömürler versin. Yaşlı teyzelerimizin duaları olduğu sürece Allah bu ülkeye ve millete inşallah zeval vermeyecektir. Sizlerin dualarıyla ayakta duruyoruz" dedi.

 

Kendisini ziyaretlerinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Münevver Türkmen, uzun yılları doğal yaşantısına borçlu olduğunu söyledi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013