Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Konakönü Mahallesinde Neler Oluyor

Eklenme: 25 Nisan 2018 19:49
»
Okunma : 3700
»
Yorum : 3
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda koruma altındaki  araklı Konak önü mevkiinde sit alanı olan bir yerde denizin en güzel yerine fosseptik depolama ve aktarma tesisi yapılıyor.

 

 Fosseptik Depo ve aktarma tesisi yapılmasına Araklı Halkından büyük tepki geldi. vatandaşlar sosyal medya hesaplarından olaya sert tepki gösterdi.

 

Vatandaşlar Konak önüne kimse dokunmasın denizimiz temiz kalsın ifadelerini kullandı.

 

vatandaşlar yapılacak Foseptik çukurunda denize sızma olursa bölge kokudan geçilmez uyarısında bulundu.

 

 Araklı ARI Haberin edindiği bilgilere göre 26.04.2018 perşembe günü(yarın) saat 10,30 da Araklı Kaymakamı, Araklı Belediye Başkanı ve İller Bankası yetkilileri Konak önünde olacak ve kanalizasyon toplama ve aktarma tesisinin nereye yapılması konusunda Konakönü mahalle sakinleriyle görüş alışverişinde bulunacaklardır.

 

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
araklılı 26 Nisan 2018 12:58
yemeği arsinde yeriz, denize sürmenede gireriz ozaman burda yasamanında anlamı yok yapılan birsey yok eldeki doğal güzeliği koruyalım sahip çıkalım bu olayı gündemden düşürmeseniz sevinirim.
araklılı 26 Nisan 2018 12:55
admin oranın üstündeki camiyi gitcekte duyur OSMANLI mirasına nasıl ihanet ediliyor görsün millet.
araklılı 26 Nisan 2018 12:53
yok bu belediyenin hiç bir b.. anladığı yok kapatalım doğrudan sürmeneye bağlanalım sadece orası değil oranın 50m üstünde OSMANLIDAN kalma bir cami ve çeşme var ne varki ne giden var ne restore eden harap bir vaziyette işleri güçleri fotoğraf cekilip yalaklık yapmak
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013