Ana Sayfa» SİYASET

Araklılı Trabzon'dan Mhp Millletvekili Aday Adayı

Eklenme: 02 Mayıs 2018 11:46
»
Okunma : 4121
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

24 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi yoğunluğun yaşandığı partilerden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de milletvekilliği aday adaylığı için başvurular devam ediyor.

 

Bu kapsamda Geçmiş dönem Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Araklı İlçe başkanlarından sayın Embiya Cevahir, 27. dönem Trabzon milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.


Sayın Cevahir bir açıklama yaparak, “Gönül verdiğim Milliyetçi Hareket Partisinden Trabzon Milletvekilliği için aday adaylık başvurumu yapmış bulunmaktayım.

 

Tüm çalışmalarımın öncelikli nedeni; ülkemizin, devletimizin, insanlarımızın, kentimizin huzuru ve geleceğine hizmet etmektir. 24 Haziran seçimleri ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.


Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013