Ana Sayfa» ARAKLI

Trabzon Günleri Sona Erdi Araklı Damgasını Vurdu

Eklenme: 06 Mayıs 2018 20:41
»
Okunma : 2215
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Valiliği ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara'da düzenlenen Trabzon Günleri sona erdi. 3 Mayıs'ta Ankara AVM'de başlayan ve 6 Mayıs akşamı tamamlanan etkinlikler ziyaretçi akınına uğradı.

 

 

 Gurbetteki Trabzonlular ve Karadeniz sevdalılarının akın ettiği etkinliklerin açılışını TBMM Başkanı Ismail Kahraman gerçekleştirdi.

 

Etkinlikleri ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gurbetteki Trabzonlularla bir araya geldi. Süleyman Soylu Araklı standını gezerek oldukça beğendiğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

 

 Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’nin gayretleriyle Araklı Standı Trabzon günlerine adeta damgasını vurdu.

 

Diğer taraftan Araklı Ayvadere Standı Trabzon günlerinde  en çok ziyaret edilen stantlardan olması gözlerden kaçmazken yaptığı gemi maketleriyle her geçen gün kendinden söz ettiren Araklının gururu Bülent Civelek büyük takdir kazandı.

 

Araklı Haliloğlu Süt ürünleri ilk defa katıldığı Trabzon günlerinde oldukça ilgi görmesi araklı için bir başka gelişme olarak dikkatlerden katmadı.Araklı Belediyesi ekibine yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etmek gerek Araklı her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013