Ana Sayfa» SİYASET

İstedikleri Kadar Uğraşsınlar Başaramıyacaklar

Eklenme: 09 Mayıs 2018 21:56
»
Okunma : 2705
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

24 Haziran’da gerçekleşecek erken seçimle ilgili gündemdeki konularla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Recep Çebi, ”İstedikleri kadar uğraşsınlar başaramayacaklar” dedi.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çebi; ”Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte güçlü Türkiye yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

 

Trabzon’un üçüncü büyük ilçesi olarak mazlumların sesi, İslam coğrafyasının umudu olan Cumhurbaşkanımıza desteğimiz daimdir. Muhalefetin yaptığı açıklamalara baktığımızda güçlü bir Türkiye değil, yıkım ittifakı kurduklarını görüyoruz. En çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan twitter’da ‘TAMAM’ hashtagında öne çıkmak için yurt dışı lokasyonlardan destek geldiğini görüyoruz.

 

Bunların destekçileri, bunların emelleri bellidir. 24 Haziran’da bunların kirli oyunlarını birliğimizle, beraberliğimizle bozacağız. Asla emellerine ulaşmalarına izin vermeyeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013