Ana Sayfa» ARAKLI

Araklıda Taksi Plakası İhalesi Yarın Yapılıyor..İşte Şartlar

Eklenme: 10 Mayıs 2018 11:30
»
Okunma : 2149
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

İlimiz Araklı ilçesinde aşağıda belirtilen Araklı Taksi Durağına ait toplam 25 adet NY Taksi plaka ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesi ve ihale şartnamesi dahilinde kapalı teklif usulü ile yapılacaktır.
 

Ticari Taksi İhalesi 11/05/2018 tarihinde aşağıda belirtilen saatte, Belediyemiz Encümen Toplantı Salonunda ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır. İhaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespit etmekte ihale komisyonu serbesttir.


Taksi Durağında çalışacak Ticari plakaların muhammen bedeli ve geçici teminatı aşağıda belirtilmiştir.
Taksi durağına ait teklifler 11/05/2018 tarih ve 09:00’a kadar Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına teslim edilecektir. Belirtilen saatten sonra gelen teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

İsteklilerde aranacak şartlar;
Nüfus Cüzdan Fotokopisi
Sürücü Belgesi Fotokopisi( En az B sınıfı Ehliyet şartı aranır.)
İlçe nüfus müdürlüğünden adres beyanı (Aslı)
Şartname alındı makbuzu (Aslı)
Vekaleten girecekler için Noterden onaylı vekaletname (Aslı)
Geçici teminatın yatırıldığına dair belge (Aslı )
Belediyemize borcu olmadığına dair belge ( Aslı )
Son iki yıl Trabzon İlimiz Araklı İlçesinde ikamet ettiğine dair Nüfus Müdürlüğünden İkametgah belgesi. (Aslı)

Araklı Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinden üzerine M-D-T ve Harf Grubu Ticari Taksi Plakalı ticari araç bulunmadığına dair belge. (Aslı) –Öğrenci Servis İzin Belgesi, Personel Servis İzin Belgeli ve Güzergah İzin Belgeli S plakalı araç sahipleri ihaleye katılamayacaklardır. Katıldıkları taktirde teklifleri geçersiz sayılacaktır.

Noter tasdikli imza beyannamesi (Aslı)
Adli Sicil Kayıt Belgesi ( Türk Ceza Kanunu’nun 103,104,105,109,188,190,191,227. Maddeleri, 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu’nun 35. Maddesi ve Karayolları taşıma Yönetmeliğinin 12 maddesinde belirtilen suçlardan basit veya ağırlaştırılmış hallerinden sabıka kaydının bulunmaması.) (Aslı)
Vergi Dairesi Mükellefiyet kaydı (Aslı) ( Üzerine kayıtlı herhangi bir işyeri ve ticari araç bulunmadığına dair)
SGK kaydı (Aslı) (Herhangi bir işte aktif olarak çalışmadığına dair)

Trabzon Valiliği İl Trafik Komisyonunun 02.11.2000 tarih ve 2000/30 sayılı kararı gereği; Şoförlük mesleğini tek geçim kaynağı olarak icra ettiğini veya kendi adına bir iş yeri bulunmadığını, SGK kapsamında bir işte çalışmadığını, aksinin sonradan ispatı halinde almış olduğu ticari taksi-Dolmuş-Minibüs plakasının iptal edileceğini taahhüt ettiğine dair noterden onaylı taahhütname. (Aslı)
Şartnameler mesai saatleri içerisinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi Şube Müdürlüğünde görülüp, temin edilebilir.

Şartname Bedeli 100 tl dir. 
Araklı Taksi Durağı
Plaka Adeti 25
Muhammen Bedeli 70.000,00TL-KDV HARİÇ
Geçici Teminat 2.100,00TL
11/05/2018 09:30

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013