Ana Sayfa» ARAKLI

Yeniden,yeni ufuklara...Merhaba Araklı

Eklenme: 11 Mayıs 2018 19:08
»
Okunma : 1504
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Merhaba değerli Araklı Arı haber takipçileri,selamlar güzel Araklım sözlerime,çocukluğumun ve öğrencilik yıllarımın geçtiği güzel topraklara ve saygıdeğer hemşehrilerime,hasret muhabbet ve sevgilerimle başlıyorum.         


Bundan sonra,Araklı Arı haberde,yazılarımla sizlerle olacağım inşALLAH.Araklı çankaya mahallesinden,1992 Araklı imam hatip Lisesi Mezunuyum.istanbul büyükçekmece de yaşamama rağmen,memleketimle ilgili tüm çalışma ve gelişmeleri yakından takip etmekteyim.bedenen burda olsakta,Ruhumuz ve aklımız oralarda,o topraklardadır.                 


Bundan sonraki yazılarımda,hem yerel,hem genel anlamda konuları analiz etmeye,ilçemize ve insanlarımıza toplumsal yarar sağlama gayretinde olacağım.                                 

Şu an orda yaşamıyor olmamız,ilçemizle ve sorunlarıyla ilgilenmemiz için bir engel,bir mâzeret değildir.insanlarımızın sorunları benim sorunum,dertleri benim derdim,sevinçleri benim sevincimdir ve Araklımız söz konusu olduğunda, toplumsal sorumluluk ve fayda adına,gerekirse elimizi taşın taşın altına koymaktan çekinmeyeceğimi beni tanıyanlar bilir.gerekirse de yazılamayanları da yazacağımı da.maksat,ilçem için bir Hayra,güzel bir gelişmeye vesile olmak,katkıda bulunmak.gerisi ayrıntıdır.
                               

Yazıma şimdilik son verirken,Araklıya ve túm Araklılı hemşehrilerime selamlarımı ve iyi dileklerimi iletiyorum.görüşmek dileğiyle.selam ve Dua ile

Ahmet Akyıldız

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013