Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'ya Yakışan Görüntü İkinci Mezunlarını Verdiler

Eklenme: 11 Mayıs 2018 22:50
»
Okunma : 1841
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Karadeniz Teknik Üniversitesi Araklı Meslek Yüksekokulunda 2017-2018 akademik yılında mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için tören düzenlendi.

 

 11 Mayıs saat 14.30’da Araklı Meslek Yüksekokulunun ikinci mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

 

 Törende Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan , Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Meslek Yüksekokulunu yaptıran hayırsever işadamı Yüksel Özyurt, KTÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Metin Berber, Abdullah Kanca MYO müdürü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet Boran, KTÜ Sağlık Kültür Daire Başkanı Nejmi Kırkbir, Üniversite Öğretim Üyeleri, Daire Müdürleri ve ilçe protokolü ile okul müdürlerinden birçok isim yer aldı.

 

 Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptıkları konuşmada öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek öğrencilere ömür boyu başarılar diledi.

 

 Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Çebi BAL Araklı MYOda eğitim kalitesini vurgulayarak iyi öğrenciler yetiştirmek için çok çaba sarf edildiğini dile getirdi ve veliler ile akademik personele teşekkür ederek öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi.

 

Araklı Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından horon gösterisi sergilendi. Okulu birincilikle bitiren Emre Kotbaş’a ödülünü Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan , okulu ikincilikle bitiren Meryem Şahin ile okulu üçüncülükle bitiren Ahmet Akarpınara ödüllerini Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi verdi.

 

 Mezuniyet belgelerini alan öğrenciler sahnede keplerini havaya atarak mezuniyet sevincini yaşadı.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013