Ana Sayfa» SİYASET

TANDOĞAN Akparti'den Sakarya Milletvekili Aday Adayı Oldu

Eklenme: 11 Mayıs 2018 23:23
»
Okunma : 2455
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Aslen Trabzon Araklılı Çankaya Mahallesinden Sakarya Doğumlu ve Sakarya'da ikamet eden Mahmut Tandoğan Sakarya'dan Akparti  Milletvekili Aday Adayı oldu.


Tandoğa Açıklamasında; "27. Dönem Milletvekili seçimleri için AK Parti Sakarya İl Başkanlığına aday adaylığı için başvuruda bulundum.Allah hayırlara vesile kılsın inşallah."
dedi.


Mahmut Tandoğan Kimdir?
1968 Sakarya Erenler Yazılı Mahallesi doğumludur.Aslen Trabzon Araklı Çankaya Mahallesindendir.

Aziziye Kur'an Kursunda okuyan Tandoğan 9 ay gibi bir sürede Hafızlığını tamamladı.Adapazarı İmam Hatip Lisesini bitirdi.Bursa Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

 

Ankara Ufuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden Yüksek Lisans Yaptı.
TBMM Milletvekilliği danışmanlığı başta olmak üzere uzun yıllar danışmanlık yaptı.RP,FP,SP Genel Merkezlerinden çalıştı ve üst düzey görevlerde bulundu.


Genel Merkez seçim başkanlığı,seçim koordinasyon başkanlığı görevlerini yaptı.


7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerinde ve 1 kasım 2015 Genel seçimlerinde Akparti'den Sakarya Milletvekili Aday Adayı oldu.


Seçim Konusunda yayımlanmış 6.baskısı yapılmış 7.baskısı hazırlanan 2 kitabı vardır.
Milli Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı,Anadolu Gençlik Derneği Kurucu ve İlk Genel Başkanı.Cansuyu Yardımlaşma Derneği Kurucusu ve Yöneticisi.

 

Mahmut Tandoğan Evli ve 3 Çocuk Babasıdır.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013