Ana Sayfa» SİYASET

Araklı'da Başkan Çebi Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

Eklenme: 14 Mayıs 2018 21:24
»
Okunma : 2378
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon’un Araklı ilçesinde bulunan Kaycık mahallesi Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından ziyaret edildi.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi daha önceleri Araklı’nın tüm mahallelerinin tek tek ziyaret edileceğinin mesajını vermişti. Edinilen bilgilere göre şuana kadar 26 mahalle gezilerek vatandaşlarla bir araya gelindi. Kayacık mahallesinde genciyle yaşlısıyla bir araya gelen Başkan Çebi burada onlarla sohbet etti.

 

 

Belediye Başkanı Recep Çebi mahalle muhtarı Mehmet Aktaş ve sakinleriyle 24 Haziranda gerçekleşecek olan erken seçim hakkında konuştu. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkılarak Türkiye’nin şahlanacağını ifade eden Başkan Çebi mahalle sakinleriyle birlikte ''DEVAM'' dedi.

 

 

Trabzon’un Araklı ilçesinde bulunan Yeşilköy mahallesi Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından ziyaret edildi. Belediye Başkanı Recep Çebi daha önceleri Araklı’nın tüm mahallelerinin tek tek ziyaret edileceğinin mesajını vermişti. Edinilen bilgilere göre şuana kadar 26 mahalle gezilerek vatandaşlarla bir araya gelindi. Kayacık mahallesinde genciyle yaşlısıyla bir araya gelen Başkan Çebi burada onlarla sohbet etti.

 

 

Belediye Başkanı Recep Çebi mahalle muhtarı Mehmet Aktaş ve sakinleriyle 24 Haziranda gerçekleşecek olan erken seçim hakkında konuştu. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkılarak Türkiye’nin şahlanacağını ifade eden Başkan Çebi mahalle sakinleriyle birlikte ''DEVAM'' dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013