Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'nın bu Okulu Başarıya Doymuyor

Eklenme: 17 Mayıs 2018 20:35
»
Okunma : 3033
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Bereketli İmam Hatip Ortaokulu başarıya doymuyor.

 

Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim ekiplerince yapılan denetimler sonucunda sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam koşullarına uygun bulunan okulum Beslenme Dostu Okul Sertifikası almaya hak kazandı.

 

 Daha önce yaptığı çalışmalar beyaz bayrak almaya hak kazanan Araklı Bereketli İmam Hatip Orta okulun bu başarısı araklıda sevinçle karşılandı.

 

Sertifika Okul Müdürü Hakkı Özyurt takdim edildi. Takdim törenine Araklı Sağlık Grup Başkanı sayın Mehtap Başaran Araklı Milli Eğitim Müdürü  Mehmet Rıza Keskinsoy ve şube müdürü  Veysi Atıcı katıldı.

 

Araklı İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Hakkı Özyurt açıklamasında Bu sertifikanın hak edilişinde emeği geçen ve katkısı bulunan bütün yönetici, öğretmen ve personelimiz ile öğrencilerimize ve velilerimize çok  teşekkür ederim dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013