Araklı\'da Yükselen Değer Hüseyin Çakır

ARAKLI 18 Mayıs 2018 18:00

A

Trabzon Araklı Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakır yaptığı çalışmalar nedeniyle plaketle ödüllendirildi.

 

 Hüseyin Çakır’a Plaketi Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan Araklıda 19 Mayıs törenlerinde takdim etti.

 

 Hüseyin Çakır özellikle güzel Türkçe konuşmasıyla herkesin dikkatini çekmeyi her geçen gün devam ediyor.    

 

HÜSEYİN ÇAKIR KİMDİR

 

28.04.1987 tarihinde Ordu ilinin Kabataş ilçesinde doğdu. İlköğrenimine Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde başladı ve bu eğitimini 75. Yıl İlköğretim Okulu’nda tamamlayarak 2002 yılında bu okuldan derece ile mezun oldu.

 

 Lise eğitimine aynı ilçede Pakize Narin Anadolu Lisesi’nde başladı ve 2005 yılında bölüm ikincisi olarak mezun oldu. Aynı yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimine başladı. 2009 yılında bu üniversiteden mezun olarak 2010 yılında Erzurum ilinin Aşkale ilçesinde öğretmen olarak meslek hayatına başladı.

 

 Aynı yıl Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümüne kayıt oldu ve bu bölümden "Yüksek Onur Öğrencisi" olarak mezun olup ikinci üniversiteyi de bitirdi. 2013 yılında özür durumu atamasıyla ilimiz Araklı ilçesine atandı ve eş zamanlı olarak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalı’nda Tezli Yüksek Lisans eğitimine başladı.

 

 Araklıda muhtelif okullarda öğretmenlik,  2014-2015 yılı 2.döneminde Kestanelik İlkokulu’nda Müdür Vekilliği yaptı. 2015-2016 yılı 2.dönem itibarıyla kurumumuzda Müdür Yardımcılığına görevlendirildi. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.