Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Soylu Fırtınası Selçuk Çebi ve Araklı'nın Emrindeyim

Eklenme: 31 Mayıs 2018 18:56
»
Okunma : 2212
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Süleyman Soylu, Trabzon programına Araklı’da yaptığı miting ile devam etti. Araklı Belediyesi önünde yapılan ve alanın büyük kısmının dolduğu mitinge Bakan Soylu’nun yanı sıra AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Başkanı Haydar Revi, Milletvekili adayları Bahar Ayvazoğlu, Vehbi Koç, Selçuk Çebi, Gençlik Kolları İl Başkanı Sefa Küçükali ile partililer katıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, özetle şu şekilde konuştu:

 

Trabzon’da millet bahçeleri yapıyoruz. Türkiye’de bir çok noktada olduğu gibi. Araklımıza yakışır, burada ki mimarimize yakışır 7 Haziran’da ihaleye çıkacak. Bir tarafta kaymakamlık binası, bir tarafta belediye başkanlığı binasını yapıp Araklı’ya yakışacak.

 

Sanayi sitesi, spor kompleksleri… Araklı’ya her şeyi yapmak için büyük gayret gösterdik.

 

Süleyman Soylu Konuşmasında Ben Görevimi Selçuk Çebi Kardeşime devrettim ben Araklı’nın Millet Vekiliydim bundan sonra görevimi Selçuk Çebi Kardeşime Devrediyor bundan sonra Selçuk Çebi’nin emrimdeyim kendisi çok güzel insan her şeyin güzeline layık dedi. Dolayısıyla her zaman araklının emrimdeyim dedi.

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013