Ana Sayfa» SİYASET

AK Parti Araklı'da Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

Eklenme: 01 Haziran 2018 18:43
»
Okunma : 4923
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Selçuk Çebi, Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı ve gençlik kolları bugün cuma namazını Trabzon'un Araklı ilçesi Taşgeçit mahallesinde kıldı.

 

 Yapılan ibadetlerin Allah katında kabul edilmesini dileyen  Millet Vekili Adayı Selçuk Çebi beraberindekiler cuma namazı sonrası Taşgeçit mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

 

 Millet Vekili Selçuk Çebi Yaptığı açıklamada şunları söyledi. Bizler güçlü insanlarız o gücüde sizden alıyoruz siyaset bir ekip işi inşallah Trabzon 6 sıfır yapacağız ALLAH izniyle sizin desteğinizle bunu yapabilecek güçteyiz dedi.

 

 

 

BELEDİYE BAŞKANI RECEP’DEN AÇIKLAMA

 

Konuşmasına şöyle devam etti; ''Türkiye'nin gelecek hedeflerine ulaşması için bu seçimin ne kadar önemli olduğunu söylememe hacet yok. Bu topraklarda ayakta kalmak, ayakta durmak ve bölgemizde, ülkemizde planlanan oyunları bozmak için güçlü Meclise, güçlü hükümete ihtiyacımız var. Çocuklarımızın aydınlık yarınları, ilerlemenin, ayakta kalmanın gereği için bu seçimlere çok önem veriyoruz.

 

Türkiye her gün yenilenmek, büyüme hızını artırmak, gelişen şartlara göre uyum sağlamak mecburiyetinde. İşte 24 Haziran'da biz bunun kararını vereceğiz. Ya değişimi gerçekleştireceğiz, büyük hedeflere yürüyeceğiz ya da muhalefetin dediği gibi geleceği inşa etmek üzere bütün yatırımları durdurarak yerinde sayacağız, geriye gideceğiz. Taşgeçit mahallesi bizleri hiç bir zaman şaşırtmamıştır. 7'den 70'e tüm mahalle sakinlerinden Allah razı olsun.'' ifadelerine yer verdi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013