Ana Sayfa» GÜNDEM

Araklılı Belçika Kralıyla Görüştü

Eklenme: 02 Haziran 2018 13:09
»
Okunma : 5542
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Belçika’da Trabzon Araklı Rüzgarı esti Araklı Değirmencik Mahallesinden Nedim Koçaslan Belçika Kralı Filip Bouwdewiin’le görüştü.

 

 Belçika'nın Limburg Bölgesi yerleşim birimlerinden biri olan Heusden-Zolder Belediyesini ziyaret eden Belçika Kralı Filip Bouwdewijn ve Kraliçe Mathilde d'Udekem d'Acoz halkla buluştu.

 

Kral Filip ve Kraliçe Mathilde Heusden-Zolder Belediye Başkanı Mario Borremans, Belediye Başkan yardımcısı ve Encümeni Engin Özdemir, Beringen Belediye Başkanı Maurice Webers ve Limburg Eyaleti Vali Yardımcıları ile Heusden-Zolder Belediyesinde bir araya gelerek bir ilki gerçekleşmiş oldu.

 

Daha sonra Belediye binası önünde alanı dolduran vatandaşları selamlayarak kisa sohbet eden ilkadım olarak çok sayıda okul öğrencileri, çocuklar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlarin katılımı tarafından Kral Filip ve Kraliçe Mathilde olumlu karşılandı .

 

Katılımcılar arasında Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyon Asbaşkanı Trabzon Araklılı Nedim Koçaslan, Kral Filip ve Kraliçe Mathilde misafir ayrılırken Heusden-Zolder Belediyesine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür eden Koçaslan, Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonun plaketini takdim etti ve günün anısına birlikte bir hatira resim çekildi.

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013