Ana Sayfa» SPOR

Araklılı Futbolcu Takımın'dan Ayrıldı Duygu Yüklü Mesaj Yayınladı

Eklenme: 02 Haziran 2018 13:29
»
Okunma : 3902
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklılı Futbolcu Bilal Çebi geçen yıl Hopa sporun şampiyon olmasında büyük başarı göstermişti. Çebi Hopa spordan ayrılma kararı aldı.

 

BİLAL HOPA SPORDAN AYRILMASIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI İŞTE O AÇIKLAMA

 

Öncelikle kelimelerime hicbir zaman Hopaspordan ayrılmak bu büyük camiaya ve taraftara veda etmek istemediğimi söyleyerek başlamak istiyorum .

 

 Hopa spora gelirken tamamen şampiyonluğa odaklanan bu büyük camiaya terimin son damlasına kadar savaşacağıma kendi kendime söz verdim . Allah bize bu şampiyonluğu nasip etti bu güzel günleri yaşamayı nasip etti .

 

Alla hıma bundan dolayı ne kadar şükretsem azdır . Bugün itibariyle Hopa spordan bu büyük camia ve taraftardan ayrılmış bulunmaktayım . Ne mutlu bana ki böyle güzel bir ilçeye hizmet ettim güzel yürekli insanlara bir şampiyonluk armağan ettim .

 

 Buraya çok şeyler yazabilirdim ama kelimelerimi sadece şu sözlerle tamamlamak istiyorum . Öyle bir gideceksin ki ... giderken bile gurur duyacaklar seninle. Herkes özleyecek, binlerce kişiyi üzeceksin.

 

 Feda diyip cefa çekeceksin . Sefasını sürmeden gideceksin. Ardından adam gibi gitti diyecekler . Gidince Hopa dan bir Bilal ÇEBİ geçti söylettireceksin . Allaha emanet olun ...

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013