Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı'dan Gündeme Damga Vuran Konuşma

Eklenme: 02 Haziran 2018 23:03
»
Okunma : 2949
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Esenyurt Trabzonlular Dernek Başkanı Araklılı Abdullah Baycan, dün akşam Esenyurt Gaziler Parkı’nda düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı açıklama ile gündeme damgasını vurdu.

Yüzlerce Trabzonlu ve Artvinlinin katıldığı iftar yemeğinde kürsüden misafirlerine seslenen Baycan’ın hayli sinirli ve dolu olduğu görüldü.

 

 Baycan, yaptığı konuşmada taraf olmayan ve kıvıran STK başkanlarına da mesaj gönderirken,  ‘Hiçbir partinin üyesi ve mensubu değilim.

 

 İktidar partisinin ilçe teşkilatlarını, belediyelerini siyaset rant kapısı olarak kullanan buralarda konuşlanan, yuvalanan bazı hırsızların, sapsızların, namussuzların karşısında olduğumuz gibi, Arakan’da, Gazze’de, Halep’te, Kudüs’te dünyanın dört bir yanında zulüm altında gözyaşı döken müslüman kardeşlerimize el uzatan, kucak açan, dünya 5’den büyüktür diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız’ dedi.

 

 Baycan’ın bu açıklamaları stadyumda büyük alkış aldı.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013