Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı İŞ Adamı Türkiye'nin en iyileri Arasına Girdi

Eklenme: 03 Haziran 2018 16:04
»
Okunma : 6715
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Türkiye’nin en iyi Kapılarını Üreten Araklılı İŞ Adamı  oldu.


Trabzon Araklı Türkeli Mahallesinde İŞ Adamı Aynı zamanda Araklı Karaderesporun eski yönetiiclerinden Yaşar Taşkın herkese örnek olacak işlere imza atmaya devam ediyor.

 

Araklı Arı Haber olarak İŞ Adamı Yaşar Taşkını Arsin Organize Sanayi sitesinde Efe Door Kapı Fabrikasında ziyaret ettik.

 

Araklı ARI Haber müdürü Yusuf Genç fabrika hakkında İşadamı Yaşar Taşkından  bilgi aldı.

 

Araklı ARI Habere açıklamalarda Bulunan Araklılı İŞ Adamı Yaşar Taşkın Efo Door Kapı Fabrikasının Türkiye’nin en kaliteli kapılarını yapmanın sırrını şöyle açıkladı.

 

kaliteden asla taviz vermeyiz müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur gelinen noktada Efe Door bu duruma gelmesinin tek sebebi bize duyulan güvendir.

 

Aylık Fabrikamızda 10 bine yakın kapı yapıyoruz Türkiye’nin her bölgesinde varız olma yada devam edeceğiz. Fabrikamızda yaklaşık 100 kişiye yakın elamanız var sorumluluklarımız var toplum olarak güçlü Türkiye için çok çalışmamış gerek diyen İŞ Adamı Yaşar Taşkın bu sök terin içinde 7 yaşında beriyim Efo Door olarak 2012 yılından beri sök terin’nin içindeyiz dedi.

 

Yaşar Taşkın buradan Türkiye’yi vermek özellikle şuan bir marka olabilmek için meslektaşlarıma sunu söylemek isterin daha ucuza nasıl mal ederimden çok vatandaşa daha nasıl kalite mal üretebiliriz diye düşünürseler başarı kaçınılmaz olur dedi.

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013